محصولات سایت
گروه اصلی :
گروه فرعی :
عنوان :

اطلاعیه ها و اخبار :: هدایای تبلیغاتی

آثار آشکار و نهان هدایای سازمانی

۳۴۴ شماره اطلاع نامه : آثار آشکار و نهان هدایای سازمانی ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ آثار آشکار و نهان هدایای سازمانی هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار آثار آشکار و نهان هدایای سازمانی
آثار آشکار و نهان هدایای سازمانی
همه ما هم هدیه داده ایم و هم هدیه گرفته ایم، در هر دو حالت ازعملی که انجام شد خوشحال و خشنود هستیم و این اثر ظاهری این کار است. وقتی به کسی هدیه می دهیم یعنی از کار وعملکردش راضی هستیم و در واقع این هدیه پاسداشت زحمات و رفتار آن فرد محسوب می شود. هدیه دادن به افراد شایسته، انگیزه ها را بالا می برد و کار سازمانی را نیز ارتقا می بخشد. هدیه سازمانی یکی ازانواع هدیه هایی است که در جامعه مرسوم است و خیلی از اداره ها آن را انجام می دهند و آثار مثبت آن را هم دریافت می کنند.

هنر دست از با ارزش ترین هدیه هاست

۳۴۵ شماره اطلاع نامه : هنر دست از با ارزش ترین هدیه هاست ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ هنر دست از با ارزش ترین هدیه هاست هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار هنر دست از با ارزش ترین هدیه هاست
هنر دست از با ارزش ترین هدیه هاست
اگر به دنبال هدیه اصیل و نفیس هستید تا با هدیه دادن آن فرهنگ زیبای ایران را به بهترین شکل به نمایش بگذارید ، مناسب ترین انتخاب برای شما ، هدیه تبلیغاتی صنایع دستی اصفهان است.

چگونه می توان از تقدیم هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز به نتایج مطلوب رسید ؟

۳۱۰ شماره اطلاع نامه : چگونه می توان از تقدیم هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز به نتایج مطلوب رسید ؟ ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ چگونه می توان از تقدیم هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز به نتایج مطلوب رسید ؟ هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار چگونه می توان از تقدیم هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز به نتایج مطلوب رسید ؟
چگونه می توان از تقدیم هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز به نتایج مطلوب رسید ؟
هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز یا باید صنایع دستی و کالاهای هنری ظریف باشد و یا می تواند هر کالای دیگری حتی کالایی سازمانی باشد اما به طرزی هنرمندانه و خلاقانه بسته بندی و کادو گرفته شود. در چنین شرایطی است که خیل عظیم همراهانتان هم خواسته یا ناخواسته به سمت مؤلفه های هنری سوق داده می شود و روح حاکم بر سیستم سازمانی شما به این بهانه تلطیف می یابد.

فرهنگ غنی ایرانی بهترین هدیه برای مهمانان عزیز خارجی

۳۳۹ شماره اطلاع نامه : فرهنگ غنی ایرانی بهترین هدیه برای مهمانان عزیز خارجی ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ فرهنگ غنی ایرانی بهترین هدیه برای مهمانان عزیز خارجی هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار فرهنگ غنی ایرانی بهترین هدیه برای مهمانان عزیز خارجی
فرهنگ غنی ایرانی بهترین هدیه برای مهمانان عزیز خارجی
اگر شما در شرکت یا سازمانی کار می کنید که میزبان مهمانان خارجی هستید ، یا حتی به غیر از شرکتتان ، قرار است که هدیه ای برای مهمانان عزیزتان تهیه کنید ، بهترین هدیه و بهترین انتخاب بدون شک صنایع دستی منحصر به فرد ایرانی است.

هدیه ای خاص برای یک امضای شیک!

۳۴۰ شماره اطلاع نامه : هدیه ای خاص برای یک امضای شیک! ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ هدیه ای خاص برای یک امضای شیک! هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار هدیه ای خاص برای یک امضای شیک!
هدیه ای خاص برای یک امضای شیک!
اگر در شرکتی مشغول به کار هستید و قصد دارید برای تشکر و قدر دانی از زحمات مدیرتان ، هدیه ای خاص بخرید ، چه هدیه ای مناسب است؟ در شرکتی که شما مشغول به کار هستید ، مسلما مدیری پر کار و متدبر دارید که وظایف کلی شرکت بر عهده ی اوست شما فکر می کنید برای شخصی که در مقام مدیر شما در شرکت است ، چه چیزی می تواند دارای جلوه ای خاص و زیبا باشد؟! پیشنهاد ما به شما یک ست هدیه خود نویس اصل با نام حک شده ی شرکت بر روی آن است!

سلامتی را به هم دیگر هدیه دهید!

۳۴۱ شماره اطلاع نامه : سلامتی را به هم دیگر هدیه دهید! ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ سلامتی را به هم دیگر هدیه دهید! هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار سلامتی را به هم دیگر هدیه دهید!
سلامتی را به هم دیگر هدیه دهید!
اگر برای کسی که می خواهید یک کادوی زیبا و کار آمد تهیه کنید و در عین حال به سلامتی او اهمیت می دهید ، پس بهترین انتخاب ست هدیه دمنوش یا ست نفیس دمنوش های ایرانی است! این دمنوش ها عطر و طعم متنوع و متفاوتی دارند و فواید فوق العاده زیادی برای سلامتی دارند چون از انواع گل ها ، ادویه جات و میوه های خشک و گیاهان تهیه شده اند.

بنویسم: «ست هدیه نفیس پردیس» و بخوانیم: «تکه ای از بهشت»

۳۲۲ شماره اطلاع نامه : بنویسم: «ست هدیه نفیس پردیس» و بخوانیم: «تکه ای از بهشت» ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ بنویسم: «ست هدیه نفیس پردیس» و بخوانیم: «تکه ای از بهشت» هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار بنویسم: «ست هدیه نفیس پردیس» و بخوانیم: «تکه ای از بهشت»
بنویسم: «ست هدیه نفیس پردیس» و بخوانیم: «تکه ای از بهشت»
چرا در همین دنیا تکه ای از آن را به مادران و بانوان تقدیم نکنیم؟ ست هدیه نفیس پردیس به عنوان هدایای تبلیغاتی ویژه روز مادر یا هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان را بهانه ای کنیم به برای پاسداشت مقام مادر. این ست هدیه می تواند به کمک چاپ و حک لوگو بر روی پلاک از آن شما شود و بر آمار فروش محصولاتتان رونقی دیگرگون بخشد.

چرا باید به هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان توجه کرد؟

۲۵۲ شماره اطلاع نامه : چرا باید به هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان توجه کرد؟ ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ چرا باید به هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان توجه کرد؟ هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار چرا باید به هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان توجه کرد؟
چرا باید به هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان توجه کرد؟
تقدیم هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان می تواند بهترین مصداق برای احترام به روحیه لطیف و حساس خانم ها باشد. پس این رسم خوشایند را در سیستم اداری خود بیش از پیش رایج کنید. نارسنس، بهداشت و زیبایی را در انتخاب هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان ملاک قرار داده است.

پیشنهادی خلاقانه برای تقدیم هدیه تبلیغاتی ویژه مدیران

۲۳۹ شماره اطلاع نامه : پیشنهادی خلاقانه برای تقدیم هدیه تبلیغاتی ویژه مدیران ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ پیشنهادی خلاقانه برای تقدیم هدیه تبلیغاتی ویژه مدیران هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار پیشنهادی خلاقانه برای تقدیم هدیه تبلیغاتی ویژه مدیران
پیشنهادی خلاقانه برای تقدیم هدیه تبلیغاتی ویژه مدیران
تقدیم هدیه تبلیغاتی ایده ای نوپاست که به شدت در جذب مخاطب مؤثر است. حال اگر این هدیه به صورت اختصاصی هدیه تبلیغاتی ویژه مدیران باشد که قطعاً تأثیرگذاری اش چندین برابر خواهد بود اما در عین حال انتخاب هدیه برای یک مدیر به مراتب دشوارتر از انتخاب هدیه برای دیگر اقشار است چرا که منزلت اجتماعی مدیر فی ذاته انتخاب هایی ناب و وزین می طلبد و گاهی اوقات حتی به مشاوره با طراحان تخصصی در عرصه هدیه تبلیغاتی ویژه مدیران مستلزم می شود. در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از خلاقانه ترین هدیه تبلیغاتی ویژه مدیران آشنا کنیم پس تا پایان همراه با ما همراه شوید.

با تقدیم هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز از مهمانان نوروزیتان پذیرایی کنید

۲۴۷ شماره اطلاع نامه : با تقدیم هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز از مهمانان نوروزیتان پذیرایی کنید ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ با تقدیم هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز از مهمانان نوروزیتان پذیرایی کنید هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار با تقدیم هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز از مهمانان نوروزیتان پذیرایی کنید
با تقدیم هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز از مهمانان نوروزیتان پذیرایی کنید
بیزینس‌من های حرفه ای با تقدیم هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز و تعطیلات را با رونق کسب و کار خود همسو می کنند. نوروز از دیرباز تاکنون همواره با عیدی دادن و عیدی گرفتن همراه بوده است پس به جای اینکه کادو یا مبلغی وجه نقد به عزیزانتان هدیه دهید، همان مبلغ را با استفاده ای بهینه صرف تبلیغات تجاریتان کنید و با تقدیم هدایای نوروزی از مهیمانانتان پذیرایی کنید.

هدایای تبلیغاتی تاکتیکی برای جذب مشتری

۳۴۳ شماره اطلاع نامه : هدایای تبلیغاتی تاکتیکی برای جذب مشتری ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ هدایای تبلیغاتی تاکتیکی برای جذب مشتری هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار هدایای تبلیغاتی تاکتیکی برای جذب مشتری
هدایای تبلیغاتی تاکتیکی برای جذب مشتری
در کسب و کار راه های زیادی وجود دارد تا خود را به مشتریان تان بیشتر معرفی کنید. اما وجود راهی که هم نام تان و هم محصول تان در خاطر مشتری بماند کم تر است. استفاده از هدیه تبلیغاتی به عنوانی راهی که امروزه بیشتر در بین شرکت ها و برند های تجاری مرسوم شده یکی از ایده آل ترین روش ها است. اما واقعاً دادن هدیه تبلیغاتی به مشتریان نیاز است؟ یا اینکه هدیه تبلیغاتی تا چه حد می تواند در کسب و کار تان تأثیر مثبت بگذارد؟ جواب این سؤالات را در ادامه خواهیم داد.

با هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز چشم ها را به سوی خود بکشانیم

۳۲۷ شماره اطلاع نامه : با هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز چشم ها را به سوی خود بکشانیم ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ با هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز چشم ها را به سوی خود بکشانیم هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار با هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز چشم ها را به سوی خود بکشانیم
با هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز چشم ها را به سوی خود بکشانیم
اولین ملاکی که در تقدیم هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز برخورداری از قابلیت پذیرایی از میهمان برخوردار باشد چرا که در این صورت شما به یک نفر هدیه داده اید اما نام و نشان تجاری تان را به تمام میهمانان نوروزی آن فرد معرفی کرده اید. هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز باید چنان خلاقانه و خاص طراحی شده باشند که بتوانند نظر میهمانان را به سوی خود جلب کنند یعنی هر چشمی به آن بیفتد کنجکاو شود و دقت کند به نام و نشان تجاری حک شده بر روی آن.
صفحه 1 از 13
نارسنس Narsense

فروشگاه آنلاین نارسنس، تجربه خرید آنلاین با صدور فاکتور رسمی

فروشگاه اینترنتی نارسنس پیشرو در زمینه فروش و خدمات آنلاین تجهیزات و ملزومات اداری ، و هدایای تبلیغاتی سازمانی در ایران می باشد. فروشگاه آنلاین نارسنس با تکیه بر صدور فاکتور رسمی مورد تایید وزارت دارایی آماده پذیرش سفارشات نهادها، سازمانها، شرکت های خصوصی و ادارات دولتی می باشد. فروشگاه آنلاین نارسنس با گردآوری مجموعه ای کامل از کلیه ملزومات اداری اعم از ماشین های اداری مانند: پرینتر، اسکنر، فکس،تلفن و سانترال و ماشین حساب ، مبلمان اداری ، فایل،کمد،پارتیشن،کتابخانه ، کالای دیجیتال مانند انواع لپ تاپ و تبلت ، کیس آماده ، مانیتور،ماوس و کیبورد ، تلویزیون و اسپیکر، یو پی اس، لوازم اداری رومیزی، انواع هارد اکسترنال و فلش مموری، لوازم تحریر، ملزومات بایگانی، کاغذ، ملزومات بسته بندی، تخته وایت برد و تابلو اعلانات، لوازم مصرفی فکس و پرینتر مانند کارتریج ، انواع کولر گازی و تصفیه هوا، تجهیزات محیطی ، لوازم آشپزخانه و ملزومات پذیرایی، انواع خوراکی ها و نوشیدنی، انواع شوینده بهداشتی سعی نموده است سایت کامل و جامعی برای تمامی شرکت ها و سازمانها باشد. همچنین به جرات می توان گفت فروشگاه آنلاین نارسنس مجموعه ای کامل، جذاب و خلاقانه و متفاوت از انواع هدایای تبلیغاتی را گردآوری نموده است. فروشگاه نارسنس تمامی تلاش خود را نموده است بهترین و به روز ترین قیمت ها را برای کالاهای خود در نظر بگیرد. شما در سایت نارسنس قادر به استعلام قیمت خواهید بود. تجربه ای متفاوت از خرید آنلاین را با بررسی مشخصات کالاها و قیمت ها در نارسنس تجربه نمایید. پیشاپیش از خرید شما متشکریم.
نشانی : تهران ، خیابان فاطمی، بعد از میدان فاطمی، به سمت خیابان ولیعصر، کوچه غزالی، پلاک 10،طبقه 4 ، واحد 13
کد پستی : 1415894751
ایمیل : info@narsense.com
تلفن : 021-88997923
فکس : 021-88997923
-بستن
بستنورود کاربران
نام کاربری :
 
کلمه عبور :
 
Captcha
کد امنیتی :
 
بستن عضویت در خبرنامه
ایمیل :
Captcha
کد امنیتی :
بستنشرایط فروش
بستن