به دلیل نوسانات قیمت ارز لطفا قبل از ثبت سفارش و اقدام به خرید، جهت اطلاع از قیمت دقیق کالا با ما در تماس باشید.

بستن
محصولات سایت
ملزومات اداریملزومات اداری
کالای دیجیتالکالای دیجیتال
خوراکی و پذیراییخوراکی و پذیرایی
آبدارخانه و نظافتیآبدارخانه و نظافتی
مبلمان اداریمبلمان اداری
خدماتخدمات
هدایای تبلیغاتیهدایای تبلیغاتی
خاصخاص
ملزومات اداری Office Supply
گروه اصلی :
گروه فرعی :
عنوان :

اطلاعیه ها و اخبار :: همه اطلاع نامه ها

اهمیت انتخاب صنایع دستی به عنوان هدیه تبلیغاتی در چیست ؟

۲۷۵ شماره اطلاع نامه : اهمیت انتخاب صنایع دستی به عنوان هدیه تبلیغاتی در چیست ؟ ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ اهمیت انتخاب صنایع دستی به عنوان هدیه تبلیغاتی در چیست ؟ هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار اهمیت انتخاب صنایع دستی به عنوان هدیه تبلیغاتی در چیست ؟
اهمیت انتخاب صنایع دستی به عنوان هدیه تبلیغاتی در چیست ؟
استقبال چشمگیر شما عزیزان از صنایع دستی به عنوان هدیه تبلیغاتی، گروه اینترنتی نارسنس را بر آن داشت که به انواع صنایع دستی توجه ای ویژه نشان دهد و خوش تراش ترین و چشم نوازترین صنایع دستی ایرانی مثل: میناکاری، خاتم کاری، فیروزه کوبی، سوزن دوزی، گلیم های دستبافت، سفره قلمکار و ... را در زیر گروه هدایای تبلیغاتی نفیس عرضه کند.

با هدایای تبلیغاتی شب یلدا برند تجاریتان ماندگار کنید

۲۷۴ شماره اطلاع نامه : با هدایای تبلیغاتی شب یلدا برند تجاریتان ماندگار کنید ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ با هدایای تبلیغاتی شب یلدا برند تجاریتان ماندگار کنید هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار با هدایای تبلیغاتی شب یلدا برند تجاریتان ماندگار کنید
با هدایای تبلیغاتی شب یلدا برند تجاریتان ماندگار کنید
اگر صاحب کسب و کار خاصی هستید می توانید با چاپ برند تجاری روی هدایای تبلیغاتی شب یلدا در ذهن کارمندانتان ماندگارتر از پیش شوید و یاد و نام خود را در این دورهمی آیینی حک کنید. اما چند نمونه از خلاقانه ترین هدایای تبلیغاتی شب یلدا عبارت است از: رانرهای رومیزی، جعبه فال حافظ، بسته های آجیل و شیرینی، شکلات سفارشی، زیور آلات یلدایی و ...

خاطره بازی با هدایای ویژه شب یلدا

۲۷۳ شماره اطلاع نامه : خاطره بازی با هدایای ویژه شب یلدا ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ خاطره بازی با هدایای ویژه شب یلدا هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار خاطره بازی با هدایای ویژه شب یلدا
خاطره بازی با هدایای ویژه شب یلدا
اسم شب یلدا برای تک تک ما ایرانی ها معادل است با کوله باری از خاره های خوش چرا این خاطره ها را گره نزنیم به هدایای ویژه شب یلدا؟ ماهیت شب یلدا اقتضا می کند که خانواده ها دور هم جمع شوند و در کنار هم حافظ بخوانند و سفره هایشان را با آجیل و شیرینی و میوه رنگین کنند.

چگونه یک تقویم رومیزی تبلیغاتی رومیزی طراحی کنیم؟

۲۷۲ شماره اطلاع نامه : چگونه یک تقویم رومیزی تبلیغاتی رومیزی طراحی کنیم؟ ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ چگونه یک تقویم رومیزی تبلیغاتی رومیزی طراحی کنیم؟ هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار چگونه یک تقویم رومیزی تبلیغاتی رومیزی طراحی کنیم؟
چگونه یک تقویم رومیزی تبلیغاتی رومیزی طراحی کنیم؟
تقویم رومیزی تبلیغاتی می تواند یکی از بهترین و کاربردی ترین ابزارهای تبلیغاتی به شمار آید به خصوص اگر به عنوان هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز به مخاطبان اهدا شود قطعاً تأثیری دوچندان خواهد داشت. ممکن است یک فرد روزانه قرار ملاقات ها، جلسه ها و سایر رخدادهای مهمش را در تقویم ثبت کند بنابراین بارها چشمش به نام و نشان تجاری شما حک شده روی تقویم رومیزی تبلیغاتی خواهد افتاد و آن برند در ذهن او ماندگار خواهد شد.

جعبه دمنوش نارسنس بر افزایش نرخ سودآوری چه تأثیری دارد ؟

۲۷۱ شماره اطلاع نامه : جعبه دمنوش نارسنس بر افزایش نرخ سودآوری چه تأثیری دارد ؟ ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ جعبه دمنوش نارسنس بر افزایش نرخ سودآوری چه تأثیری دارد ؟ هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار جعبه دمنوش نارسنس بر افزایش نرخ سودآوری چه تأثیری دارد ؟
جعبه دمنوش نارسنس بر افزایش نرخ سودآوری چه تأثیری دارد ؟
ست هدیه دمنوش های ایرانی را به خودتان و عزیزانتان هدیه دهید ... بله، به « خودتان ». چه اشکالی دارد برای خودمان ست هدیه بخریم آن هم با لوکس ترین طراحی ها و بسته بندی ها ؟ چرا همیشه منتظر باشیم که هر از گاهی شاید کسی با تقدیم ست هدیه خوشحالمان کند ؟

چرا تقدیم هدایای تبلیغاتی خاص بانوان حائز اهمیت است ؟

۲۷۰ شماره اطلاع نامه : چرا تقدیم هدایای تبلیغاتی خاص بانوان حائز اهمیت است ؟ ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ چرا تقدیم هدایای تبلیغاتی خاص بانوان حائز اهمیت است ؟ هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار چرا تقدیم هدایای تبلیغاتی خاص بانوان حائز اهمیت است ؟
چرا تقدیم هدایای تبلیغاتی خاص بانوان حائز اهمیت است ؟
در تقدیم هدایای تبلیغاتی خاص بانوان اگر نکته ای را از قلم بیفتد یا به ظرافتی آن طور که باید و شاید توجه نشود قطعاً به نتایج مطلوب حاصل نخواهد شد و حتی ممکن است بانوان را از ادامه ی همکاری منصرف کند در این صورت حتی hc تقدیم جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ویژه بانوان هم چیزی جز خسارت مالی و معنوی به دست نخواهد آمد.

با تقدیم هدایای تبلیغاتی صنایع دستی روحیه هنرپروری خود را به نمایش عمومی بگذارید

۲۶۹ شماره اطلاع نامه : با تقدیم هدایای تبلیغاتی صنایع دستی روحیه هنرپروری خود را به نمایش عمومی بگذارید ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ با تقدیم هدایای تبلیغاتی صنایع دستی روحیه هنرپروری خود را به نمایش عمومی بگذارید هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار با تقدیم هدایای تبلیغاتی صنایع دستی روحیه هنرپروری خود را به نمایش عمومی بگذارید
با تقدیم هدایای تبلیغاتی صنایع دستی روحیه هنرپروری خود را به نمایش عمومی بگذارید
فروشگاه اینترنتی نارسنس آماده ی ارائه نفیس ترین هدایای تبلیغاتی میناکاری مطابق با سلیقه و سفارش شما در یک پک نفیس می باشد و نیز می توانید چاپ نام و نشان تجاری خود را روی ظروف میناکاری به نارسنس بسپارید تا به کمک این مجموعه ی ارزشمند بتوانید در یادها ماندگار شوید و نرخ سودآوری شرکتتان را افزایش دهید

چرا جای یار مهربان در سبد خاص ترین هدایای تبلیغاتی خالی است ؟

۲۶۸ شماره اطلاع نامه : چرا جای یار مهربان در سبد خاص ترین هدایای تبلیغاتی خالی است ؟ ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ چرا جای یار مهربان در سبد خاص ترین هدایای تبلیغاتی خالی است ؟ هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار چرا جای یار مهربان در سبد خاص ترین هدایای تبلیغاتی خالی است ؟
چرا جای یار مهربان در سبد خاص ترین هدایای تبلیغاتی خالی است ؟
به راستی چرا جای کتاب در سبد خاص ترین هدایای تبلیغاتی خالی است؟ چرا امروزه سرانه مطالعه ی جامعه ما در این حد پایین است؟ چرا عادت به خواندن کتاب در وجود خیلی از ما نهادینه نشده است؟ دیگر بس است اکنون زمان آن است که کمی مهربان تر باشیم با یار مهربان ... آیا هنوز باور ندارید که تقدیم کتاب به عنوان خاص ترین هدایای تبلیغاتی است.

چگونه می توان به بهترین هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان دست یافت ؟

۲۶۷ شماره اطلاع نامه : چگونه می توان به بهترین هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان دست یافت ؟ ۱۳۹۷/۰۹/۰۴ چگونه می توان به بهترین هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان دست یافت ؟ هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار چگونه می توان به بهترین هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان دست یافت ؟
چگونه می توان به بهترین هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان دست یافت ؟
بهترین هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان هدیه ای است که با سن، نیاز، و سلیقه ی مشتریان خانم مطابقت داشته باشد » پس به این موارد توجه ای ویژه نشان دهید تا بتوانید هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان را باب میل آنان درآورد. برای این منظور انتقاد پذیر باشید و حتماً با گشاده روی پای انتقادات و پیشنهادات مشتریانتان بنشینید.

هدایای ویژه نمایشگاه تکراری ممنوع

۲۶۶ شماره اطلاع نامه : هدایای ویژه نمایشگاه تکراری ممنوع ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ هدایای ویژه نمایشگاه تکراری ممنوع هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار هدایای ویژه نمایشگاه تکراری ممنوع
هدایای ویژه نمایشگاه تکراری ممنوع
باید به جرئت ادعا کرد که تقدیم هدایای ویژه نمایشگاه نوعی بازاریابی زیرکانه محسوب می شود و به طرز معناداری با افزایش نرخ سود همراه خواهد بود حال در این بین کافی است در انتخاب نوع هدیه و ظاهر آن کمی خلاقیت از خود نشان دهید و دور هدایای ویژه نمایشگاه که بقیه غرفه ها می دهند یک خط قرمز پررنگ بکشید و همواره شعارتان این باشد: هدایای تکراری ممنوع

نقش چاپ هدایای تبلیغاتی در افزایش نرخ سودآوری

۲۶۵ شماره اطلاع نامه : نقش چاپ هدایای تبلیغاتی در افزایش نرخ سودآوری ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ نقش چاپ هدایای تبلیغاتی در افزایش نرخ سودآوری هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار نقش چاپ هدایای تبلیغاتی در افزایش نرخ سودآوری
نقش چاپ هدایای تبلیغاتی در افزایش نرخ سودآوری
آمارها ثابت می کنند افزایش زمان و هزینه ی تبلیغات معادل است با افزایش چند برابری نرخ سودآوری شرکت ها پس با تمام انرژی اهداف راهبردی خود را همسو کنید با تقدیم هدایای تبلیغاتی. برای عملی کردن این اقدام می توان مناسبت های مختلف را بهانه کرد مثلاً هدایای تبلیغاتی ویژه شب یلدا یا هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز و ... که می تواند ماندگاری بیشتری در اذهان عمومی داشته باشد.

با جعبه پذیرایی، هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز را دلربا کنید

۲۶۴ شماره اطلاع نامه : با جعبه پذیرایی، هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز را دلربا کنید ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ با جعبه پذیرایی، هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز را دلربا کنید هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار با جعبه پذیرایی، هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز را دلربا کنید
با جعبه پذیرایی، هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز را دلربا کنید
انواع ست هدیه نوشیدنی ها مانند: دمنوش، چای، قهوه، نسکافه، و ... را داخل جعبه پذیرایی هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز قرار دهید و حتی روی درب جعبه هم برند تجاری خود را حکاکی کنید یا پلاک تبلیغاتی خود را روی آن نصب کنید تا نام و نشان تجاریتان گره بخورد با معماری و رنگ آمیزی چشم نواز جعبه هدیه و نهایتاً برای مخاطبتان خاطره ای خوش طعم به یادگار بماند.
صفحه 1 از 7
نارسنس Narsense

فروشگاه آنلاین نارسنس، تجربه خرید آنلاین با صدور فاکتور رسمی

فروشگاه اینترنتی نارسنس پیشرو در زمینه فروش و خدمات آنلاین تجهیزات و ملزومات اداری در ایران می باشد. فروشگاه آنلاین نارسنس با تکیه بر صدور فاکتور رسمی مورد تایید وزارت دارایی آماده پذیرش سفارشات نهادها، سازمانها، شرکت های خصوصی و ادارات دولتی می باشد. فروشگاه آنلاین نارسنس با گردآوری مجموعه ای کامل از کلیه ملزومات اداری اعم از ماشین های اداری مانند: پرینتر، اسکنر، فکس،تلفن و سانترال و ماشین حساب ، مبلمان اداری ، فایل،کمد،پارتیشن،کتابخانه ، کالای دیجیتال مانند انواع لپ تاپ و تبلت ، کیس آماده ، مانیتور،ماوس و کیبورد ، تلویزیون و اسپیکر، یو پی اس، لوازم اداری رومیزی، انواع هارد اکسترنال و فلش مموری، لوازم تحریر، ملزومات بایگانی، کاغذ، ملزومات بسته بندی، تخته وایت برد و تابلو اعلانات، لوازم مصرفی فکس و پرینتر مانند کارتریج ، انواع کولر گازی و تصفیه هوا، تجهیزات محیطی ، لوازم آشپزخانه و ملزومات پذیرایی، انواع خوراکی ها و نوشیدنی، انواع شوینده بهداشتی سعی نموده است سایت کامل و جامعی برای تمامی شرکت ها و سازمانها باشد. همچنین به جرات می توان گفت فروشگاه آنلاین نارسنس مجموعه ای کامل، جذاب و خلاقانه و متفاوت از انواع هدایای تبلیغاتی را گردآوری نموده است. فروشگاه نارسنس تمامی تلاش خود را نموده است بهترین و به روز ترین قیمت ها را برای کالاهای خود در نظر بگیرد. شما در سایت نارسنس قادر به استعلام قیمت خواهید بود. تجربه ای متفاوت از خرید آنلاین را با بررسی مشخصات کالاها و قیمت ها در نارسنس تجربه نمایید. پیشاپیش از خرید شما متشکریم.
نشانی : تهران ، خیابان فاطمی، بعد از میدان فاطمی، به سمت خیابان ولیعصر، کوچه غزالی، پلاک 10،طبقه 4 ، واحد 13
کد پستی : 1415894751
ایمیل : info@narsense.com
تلفن : 021-88800634
فکس : 021-88800634
-بستن
بستنورود کاربران
نام کاربری :
 
کلمه عبور :
 
Captcha
کد امنیتی :
 
بستن عضویت در خبرنامه
ایمیل :
Captcha
کد امنیتی :
بستنشرایط فروش
بستن