به دلیل نوسانات قیمت ارز لطفا قبل از ثبت سفارش و اقدام به خرید، جهت اطلاع از قیمت دقیق کالا با ما در تماس باشید.

بستن
محصولات سایت
ملزومات اداریملزومات اداری
کالای دیجیتالکالای دیجیتال
خوراکی و پذیراییخوراکی و پذیرایی
آبدارخانه و نظافتیآبدارخانه و نظافتی
مبلمان اداریمبلمان اداری
خدماتخدمات
هدایای تبلیغاتیهدایای تبلیغاتی
خاصخاص
ملزومات اداری Office Supply
گروه اصلی :
گروه فرعی :
عنوان :

اطلاعیه ها و اخبار :: همه اطلاع نامه ها

تفاوت سررسید تبلیغاتی و ارگانایزر در چیست؟

۱۶۹ شماره اطلاع نامه : تفاوت سررسید تبلیغاتی و ارگانایزر در چیست؟ ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ تفاوت سررسید تبلیغاتی و ارگانایزر در چیست؟ هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار تفاوت سررسید تبلیغاتی و ارگانایزر در چیست؟
تفاوت سررسید تبلیغاتی و ارگانایزر در چیست؟
ارگانایزر و سررسید چه تفاوتی دارند؟ در این مقاله با نارسنس همراه باشید تا به بررسی ارگانایزر و سررسید بپردازیم.

ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران

۱۶۷ شماره اطلاع نامه : ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران
ست هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران
به نظر شما هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران شامل چه چیزهایی می شود؟ آیا تا بحال به این فکر کرده اید که هدایای مدیریتی نفیس چقدر ارزنده اند؟ با نارسنس همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

بیشتر با سررسیدهای تبلیغاتی آشنا شویم

۱۶۸ شماره اطلاع نامه : بیشتر با سررسیدهای تبلیغاتی آشنا شویم ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ بیشتر با سررسیدهای تبلیغاتی آشنا شویم هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار بیشتر با سررسیدهای تبلیغاتی آشنا شویم
بیشتر با سررسیدهای تبلیغاتی آشنا شویم
سررسید تبلیغاتی چیست؟ انواع مختلف سررسید تبلیغاتی را می شناسید؟

آشنایی با سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

۱۶۴ شماره اطلاع نامه : آشنایی با سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ آشنایی با سامانه تدارکات الکترونیکی دولت فاکتور رسمی :: اطلاعیه ها و اخبار آشنایی با سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
آشنایی با سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
مطابق مصوبه شماره 165389/ت 46849ک مورخ 1390/08/21هیئت محترم دولت با عنوان " آیین نامه فعالیت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت" ، کلیه دستگاههای اجرایی پس از ابلاغ مدیریت سامانه، ملزم به استفاده از این سامانه جهت انجام خریدها، انجام مناقصات و مزایدات خود می باشند. این سامانه دستگاههای اجرایی را قادر می سازد کلیه مراحل از درخواست خرید تا پرداخت وجه را بصورت غیر متمرکز واز طریق سیستم یکپارچه انجام دهند . همچنین دستگاههای اجرایی کلیه مراحل برگزاری مزایده دولتی از ثبت یک مزایده تا دریافت وجه را در بستر اینترنتی انجام خواهند داد .

مراحل تولید گز

۱۵۵ شماره اطلاع نامه : مراحل تولید گز ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ مراحل تولید گز هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار مراحل تولید گز
مراحل تولید گز
گز یکی از خوشمزه ترین و متداول ترین سوغاتی های شهر اصفهان به شمار می آید. نود درصد گز کشور، چیزی در حدود ۶۵۰ هزار تن در سال، در اصفهان تولید می‌شود. اما آنچه به گز شیرین اصفهان هویت داده، عصاره و شهدی شگفت‌انگیز به نام انگبین یا گز انگبین است که از درختچه‌هایی به همین نام یعنی گز انگبین در نواحی خوانسار و برخی نواحی چهارمحال و بختیاری به‌دست می‌آید. ارزش گزانگبین دار معمولاً ۴ تا ۵ برابر ارزش شیرینی گز معمولی است.

ساعت رومیزی به عنوان هدایای تبلیغاتی خاص

۱۶۲ شماره اطلاع نامه : ساعت رومیزی به عنوان هدایای تبلیغاتی خاص ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ ساعت رومیزی به عنوان هدایای تبلیغاتی خاص هدایای تبلیغاتی :: اطلاعیه ها و اخبار ساعت رومیزی به عنوان هدایای تبلیغاتی خاص
ساعت رومیزی به عنوان هدایای تبلیغاتی خاص
برای هدایای تبلیغاتی عید نوروز فکر می کنید چه هدیه ای مناسب باشد؟ در این خبر نارسنس به شما یک پیشنهاد فوق العاده معرفی می نماید.

آیین نامه فعالیت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

۱۶۳ شماره اطلاع نامه : آیین نامه فعالیت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ آیین نامه فعالیت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت فاکتور رسمی :: اطلاعیه ها و اخبار آیین نامه فعالیت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
آیین نامه فعالیت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت که به اختصار "ستاد" نامیده می شود، زمینه انجام معاملات دستگاه های اجرایی اعم از خرید یا مزایده را در بستر وب به طور کامل فراهم می کند.این ستاد بر اساس یکی از مصوبات هیأت دولت دستگاههای اجرایی را قادر می کند تا کلیه مراحل تحقق یک معامله را به صورت متمرکز در این سامانه انجام دهند.

برای خرید زونکن باید به چه نکاتی توجه کرد؟

۳۹ شماره اطلاع نامه : برای خرید زونکن باید به چه نکاتی توجه کرد؟ ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ برای خرید زونکن باید به چه نکاتی توجه کرد؟ ملزومات اداری :: اطلاعیه ها و اخبار برای خرید زونکن باید به چه نکاتی توجه کرد؟
برای خرید زونکن باید به چه نکاتی توجه کرد؟
زونکن نوعی پوشه بزرگ و محکم است که با استفاده از گیره‌ای فلزی، کاغذها و اسنادی را که سوراخ (پانچ) شده‌اند در خود بایگانی می‌کند. زونکن ها از لحاظ ارتفاع عطف دارای استانداردهای متفاوتی هستند و بسته به اندازه ممکن است 150 تا 600 برگ گنجایش داشته باشند. زونکن در سال ۱۸۸۶ توسط فریدریش زونکن (Friedrich Soennecken) آلمانی، در شهر بن اختراع شد و به ثبت رسید. حال فکر می کنید مدل های مختلف زونکن چه فرقی باهم دارند؟ آیا زونکن پلاستیکی بهتر از زونکن مقوایی است؟ از کجا بدانیم چه نوع زونکنی برای کارمان مناسب است؟به نظر شما فرقی می کند چه زونکنی بخریم؟ آیا شما معیار خاصی برای خرید زونکن دارید؟علت اختلاف قیمت زونکن ها چیست؟آیا تا بحال در خرید زونکن این سوالات و از این دست پرسش ها از خود پرسیده اید؟

کلیربوک چیست؟

۵۱ شماره اطلاع نامه : کلیربوک چیست؟ ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ کلیربوک چیست؟ ملزومات اداری :: اطلاعیه ها و اخبار کلیربوک چیست؟
کلیربوک چیست؟
کلیر بوک نام محصولی است برای بایگانی برگه ها و کاغذهایی که بتوان آنها را به راحتی و بصورت مرتب در اختیار داشت. همه‌ی افراد به نوعی با کاغذهای A4 پرینت شده سر و کار دارند. این کاغذها اکثراً حاوی اطلاعات مهمی هستند، به همین دلیل بایگانی، جمع‌آوری و نگه‌داری از این کاغذها امری بسیار مهم است. اولین گام برای تمیز نگه داشتن این کاغذها، قرار دادن آن‌ها در کاورهای پلاستیکی است.
صفحه 1 از 1
نارسنس Narsense

فروشگاه آنلاین نارسنس، تجربه خرید آنلاین با صدور فاکتور رسمی

فروشگاه اینترنتی نارسنس پیشرو در زمینه فروش و خدمات آنلاین تجهیزات و ملزومات اداری در ایران می باشد. فروشگاه آنلاین نارسنس با تکیه بر صدور فاکتور رسمی مورد تایید وزارت دارایی آماده پذیرش سفارشات نهادها، سازمانها، شرکت های خصوصی و ادارات دولتی می باشد. فروشگاه آنلاین نارسنس با گردآوری مجموعه ای کامل از کلیه ملزومات اداری اعم از ماشین های اداری مانند: پرینتر، اسکنر، فکس،تلفن و سانترال و ماشین حساب ، مبلمان اداری ، فایل،کمد،پارتیشن،کتابخانه ، کالای دیجیتال مانند انواع لپ تاپ و تبلت ، کیس آماده ، مانیتور،ماوس و کیبورد ، تلویزیون و اسپیکر، یو پی اس، لوازم اداری رومیزی، انواع هارد اکسترنال و فلش مموری، لوازم تحریر، ملزومات بایگانی، کاغذ، ملزومات بسته بندی، تخته وایت برد و تابلو اعلانات، لوازم مصرفی فکس و پرینتر مانند کارتریج ، انواع کولر گازی و تصفیه هوا، تجهیزات محیطی ، لوازم آشپزخانه و ملزومات پذیرایی، انواع خوراکی ها و نوشیدنی، انواع شوینده بهداشتی سعی نموده است سایت کامل و جامعی برای تمامی شرکت ها و سازمانها باشد. همچنین به جرات می توان گفت فروشگاه آنلاین نارسنس مجموعه ای کامل، جذاب و خلاقانه و متفاوت از انواع هدایای تبلیغاتی را گردآوری نموده است. فروشگاه نارسنس تمامی تلاش خود را نموده است بهترین و به روز ترین قیمت ها را برای کالاهای خود در نظر بگیرد. شما در سایت نارسنس قادر به استعلام قیمت خواهید بود. تجربه ای متفاوت از خرید آنلاین را با بررسی مشخصات کالاها و قیمت ها در نارسنس تجربه نمایید. پیشاپیش از خرید شما متشکریم.
نشانی : تهران ، خیابان فاطمی، بعد از میدان فاطمی، به سمت خیابان ولیعصر، کوچه غزالی، پلاک 10،طبقه 4 ، واحد 13
کد پستی : 1415894751
ایمیل : info@narsense.com
تلفن : 021-88800634
فکس : 021-88800634
-بستن
بستنورود کاربران
نام کاربری :
 
کلمه عبور :
 
Captcha
کد امنیتی :
 
بستن عضویت در خبرنامه
ایمیل :
Captcha
کد امنیتی :
بستنشرایط فروش
بستن