محصولات سایت
گروه اصلی :
گروه فرعی :
عنوان :

مقالات :: تبلیغات و هدایای تبلیغاتی

تاثیر پکیج های تبلیغاتی در جذب مشتری مستقیم

۱۵۶ شماره اطلاع نامه : تاثیر پکیج های تبلیغاتی در جذب مشتری مستقیم ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ تاثیر پکیج های تبلیغاتی در جذب مشتری مستقیم تبلیغات و هدایای تبلیغاتی :: مقالات تاثیر پکیج های تبلیغاتی در جذب مشتری مستقیم
تاثیر پکیج های تبلیغاتی در جذب مشتری مستقیم
پکیج تبلیغاتی یکی از راه های جذب مشتری مستقیم به حساب می آید. فروشگاه ها با ایجاد پکیج های تبلیغاتی سعی در جذب مخاطبان خاص خود را دارند. بارها دیده شده است که فروشگاه داران با قراردادن پکیج های تبلیغاتی در ازای فروش محصولات توانسته اند به سود مناسبی دست پیدا کنند.

چرا هدایای تبلیغاتی از اهمیت بالایی برخوردار هستند؟

۱۶۶ شماره اطلاع نامه : چرا هدایای تبلیغاتی از اهمیت بالایی برخوردار هستند؟ ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ چرا هدایای تبلیغاتی از اهمیت بالایی برخوردار هستند؟ تبلیغات و هدایای تبلیغاتی :: مقالات چرا هدایای تبلیغاتی از اهمیت بالایی برخوردار هستند؟
چرا هدایای تبلیغاتی از اهمیت بالایی برخوردار هستند؟
هدایای تبلیغاتی را می توان یکی از مهمترین و آسان ترین روش های بازاریابی دانست. آیا به عنوان مدیر یک کسب و کار می دانید که یک هدیه تبلیغاتی خاص و منحصر به فرد به چه میزان می تواند بر روی مشتریان تاثیر داشته باشد؟ از میان روش های متفاوت بازاریابی، هدایای تبلیغاتی را می توان تاثیرگذارترین و کم هزینه ترین و آسان ترین راه برای جذب مشتریان دانست.

کمپین تبلیغاتی چیست؟

۱۵۴ شماره اطلاع نامه : کمپین تبلیغاتی چیست؟ ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ کمپین تبلیغاتی چیست؟ تبلیغات و هدایای تبلیغاتی :: مقالات کمپین تبلیغاتی چیست؟
کمپین تبلیغاتی چیست؟
همه ما با آگهی ها و تبلیغات رنگارنگی که برای تشویق مشتری به خرید، تولید و منتشر می شوند، آشنایی داریم. ولی اصطلاح کمپین تبلیغاتی برای بسیاری از ما ناآشناست. در واقع کمپین تبلیغاتی چیزی کامل تر و پیچیده تر است و نیازمند برنامه ریزی و تلاش و هماهنگی بیشتری است. در این مقاله می آموزیم که کمپین تبلیغاتی چیست و برای برنامه ریزی و اجرای آن باید به چه عوامل و مولفه هایی توجه کنیم.

اشتباهات رایج درباره هدایای تبلیغاتی

۱۴۹ شماره اطلاع نامه : اشتباهات رایج درباره هدایای تبلیغاتی ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ اشتباهات رایج درباره هدایای تبلیغاتی تبلیغات و هدایای تبلیغاتی :: مقالات اشتباهات رایج درباره هدایای تبلیغاتی
اشتباهات رایج درباره هدایای تبلیغاتی
برخی تصورات اشتباه درباره هدایای تبلیغاتی و شرکت های تبلیغاتی وجود دارد که در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم.
منبع
http://farsad-gifts.com

نقش سمپلینگ در تبلیغات

۱۳۶ شماره اطلاع نامه : نقش سمپلینگ در تبلیغات ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ نقش سمپلینگ در تبلیغات تبلیغات و هدایای تبلیغاتی :: مقالات نقش سمپلینگ در تبلیغات
نقش سمپلینگ در تبلیغات
شاید تا به حال کلمه سمپلینگ را نشنیده باشید ولی قطعا در فروشگاهها و مراکز خرید با نمونه هایی از این استراتژی تبلیغاتی برخورد نموده اید. سمپلینگ به معنای ارائه نمونه و یا تست و تجربه کردن است و در عرصه مارکتینگ و فروش ارائه کردن محصول به مشتری و مصرف کننده می باشد به منظور گشترش و ترویج مصرف عمومی از محصول مورد نظر و نشان دادن کیفیت محصول در جهت رشد محبوبیت و مقبولیت نام و نشان برند است تا در نگاه بلند مدت به اهداف عالی سازمان که تجسم و انطباق تبلیغ و کیفیت محصول است دست یابد.

آیا هدایای تبلیغاتی بازدهی دارند

۱۴۷ شماره اطلاع نامه : آیا هدایای تبلیغاتی بازدهی دارند ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ آیا هدایای تبلیغاتی بازدهی دارند تبلیغات و هدایای تبلیغاتی :: مقالات آیا هدایای تبلیغاتی بازدهی دارند
آیا هدایای تبلیغاتی بازدهی دارند
هیچ گاه نمی توان دقیقا اعلام نمود که دادن هدایای تبلیغاتی بازده مثبت دارند. تحقیقات نشان می‌دهد که اهدای هدیه در زمان و مکان نامناسب سبب ایجاد بازده ی منفی می شود. در نتیجه بهتر است مدیران یک شرکت از مشاوران تبلیغاتی برای این امر استفاده نمایند و در رابطه با بازاریابی‌ها و دادن انواع هدیه‌ها و تخفیفات با این مشاوران گفتگو کنند.
منبع
http://farsad-gifts.com

تاثیر هدایای تبلیغاتی در جذب مشتری

۱۴۶ شماره اطلاع نامه : تاثیر هدایای تبلیغاتی در جذب مشتری ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ تاثیر هدایای تبلیغاتی در جذب مشتری تبلیغات و هدایای تبلیغاتی :: مقالات تاثیر هدایای تبلیغاتی در جذب مشتری
تاثیر هدایای تبلیغاتی در جذب مشتری
هدایای تبلیغاتی یکی از انواع روش‌های بازاریابی در بین واحدهای تجاری می‌باشد. می‌توان با یک هزینه بسیار کم یک تبلیغ بسیار موثر را انجام داد. هدایای تبلیغاتی نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند. تاثیر این هدایا در جذب مشتریان بر هیچ فردی پوشیده نیست. هدایای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند و در یک محصول خلاصه نمی‌شوند. دراین مقاله قصد داریم به تاثیر این هدایا بر جذب مشتریان بپردازیم.

بسته بندی هدایای تبلیغاتی

۷۴ شماره اطلاع نامه : بسته بندی هدایای تبلیغاتی ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ بسته بندی هدایای تبلیغاتی تبلیغات و هدایای تبلیغاتی :: مقالات بسته بندی هدایای تبلیغاتی
بسته بندی هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند. تاثیر این هدایا در جذب مشتریان بر هیچ فردی پوشیده نیست. در دنیای رقابتی امروز شرکت هایی موفق هستند که بتوانند ارزش های بیشتری برای مشتریان به وجود آورند و بتوانند دلایل بیشتری به مشتریان ارائه کنند تا آنها را به خرید و ایجاد رابطه بلندمدت با شرکت ترغیب سازند. شرکت هایی که فلسفه بازاریابی را پذیرفته اند یعنی مشتری و جامعه را مدنظر داشته و محور عمل خود قرار داده اند،در تلاش برای به وجود آوردن و افزایش مداوم ارزش های بیشتری برای مشتریان خود هستند.

نکاتی درباره هدایای تبلیغاتی

۵۷ شماره اطلاع نامه : نکاتی درباره هدایای تبلیغاتی ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ نکاتی درباره هدایای تبلیغاتی تبلیغات و هدایای تبلیغاتی :: مقالات نکاتی درباره هدایای تبلیغاتی
نکاتی درباره هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی یکی از انواع روش‌های بازاریابی در بین واحدهای تجاری می‌باشد. شما می‌توانید با یک هزینه بسیار کم یک تبلیغ بسیار موثر را انجام دهید. هدایای تبلیغاتی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند. تاثیر این هدایا در جذب مشتریان بر هیچ فردی پوشیده نیست. هدایای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند و در یک محصول خلاصه نمی‌شوند. در دنیای رقابتی امروز شرکت هایی موفق هستند که بتوانند ارزش های بیشتری برای مشتریان به وجود آورند و بتوانند دلایل بیشتری به مشتریان ارائه کنند تا آنها را به خرید و ایجاد رابطه بلندمدت با شرکت ترغیب سازند. شرکت هایی که فلسفه بازاریابی را پذیرفته اند یعنی مشتری و جامعه را مدنظر داشته و محور عمل خود قرار داده اند،در تلاش برای به وجود آوردن و افزایش مداوم ارزش های بیشتری برای مشتریان خود هستند.
صفحه 1 از 1
نارسنس Narsense

فروشگاه آنلاین نارسنس، تجربه خرید آنلاین با صدور فاکتور رسمی

فروشگاه اینترنتی نارسنس پیشرو در زمینه فروش و خدمات آنلاین تجهیزات و ملزومات اداری ، و هدایای تبلیغاتی سازمانی در ایران می باشد. فروشگاه آنلاین نارسنس با تکیه بر صدور فاکتور رسمی مورد تایید وزارت دارایی آماده پذیرش سفارشات نهادها، سازمانها، شرکت های خصوصی و ادارات دولتی می باشد. فروشگاه آنلاین نارسنس با گردآوری مجموعه ای کامل از کلیه ملزومات اداری اعم از ماشین های اداری مانند: پرینتر، اسکنر، فکس،تلفن و سانترال و ماشین حساب ، مبلمان اداری ، فایل،کمد،پارتیشن،کتابخانه ، کالای دیجیتال مانند انواع لپ تاپ و تبلت ، کیس آماده ، مانیتور،ماوس و کیبورد ، تلویزیون و اسپیکر، یو پی اس، لوازم اداری رومیزی، انواع هارد اکسترنال و فلش مموری، لوازم تحریر، ملزومات بایگانی، کاغذ، ملزومات بسته بندی، تخته وایت برد و تابلو اعلانات، لوازم مصرفی فکس و پرینتر مانند کارتریج ، انواع کولر گازی و تصفیه هوا، تجهیزات محیطی ، لوازم آشپزخانه و ملزومات پذیرایی، انواع خوراکی ها و نوشیدنی، انواع شوینده بهداشتی سعی نموده است سایت کامل و جامعی برای تمامی شرکت ها و سازمانها باشد. همچنین به جرات می توان گفت فروشگاه آنلاین نارسنس مجموعه ای کامل، جذاب و خلاقانه و متفاوت از انواع هدایای تبلیغاتی را گردآوری نموده است. فروشگاه نارسنس تمامی تلاش خود را نموده است بهترین و به روز ترین قیمت ها را برای کالاهای خود در نظر بگیرد. شما در سایت نارسنس قادر به استعلام قیمت خواهید بود. تجربه ای متفاوت از خرید آنلاین را با بررسی مشخصات کالاها و قیمت ها در نارسنس تجربه نمایید. پیشاپیش از خرید شما متشکریم.
نشانی : تهران ، خیابان فاطمی، بعد از میدان فاطمی، به سمت خیابان ولیعصر، کوچه غزالی، پلاک 10،طبقه 4 ، واحد 13
کد پستی : 1415894751
ایمیل : info@narsense.com
تلفن : 021-88997923
فکس : 021-88997923
-بستن
بستنورود کاربران
نام کاربری :
 
کلمه عبور :
 
Captcha
کد امنیتی :
 
بستن عضویت در خبرنامه
ایمیل :
Captcha
کد امنیتی :
بستنشرایط فروش
بستن