به دلیل نوسانات قیمت ارز لطفا قبل از ثبت سفارش و اقدام به خرید، جهت اطلاع از قیمت دقیق کالا با ما در تماس باشید.

بستن
محصولات سایت
ملزومات اداریملزومات اداری
کالای دیجیتالکالای دیجیتال
خوراکی و پذیراییخوراکی و پذیرایی
آبدارخانه و نظافتیآبدارخانه و نظافتی
مبلمان اداریمبلمان اداری
خدماتخدمات
هدایای تبلیغاتیهدایای تبلیغاتی
خاصخاص
ملزومات اداری Office Supply
گروه اصلی :
گروه فرعی :
عنوان :

مقالات :: بازاریابی

بازاریابی ویروسی چیست؟

۹۹ شماره اطلاع نامه : بازاریابی ویروسی چیست؟ ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ بازاریابی ویروسی چیست؟ بازاریابی :: مقالات بازاریابی ویروسی چیست؟
بازاریابی ویروسی چیست؟
هنگامی که اسم ویروس را می شنویم چیزی جز بیماری و دردسر به ذهنمان خطور نمی کند. اما هنگامی که ویروس در کنار کلمه بازاریابی قرار می گیرد یک ترکیب جذاب با مفهوم جدید و خاصی ارائه می کند. حتما فکر می کنید که ویروس چه ربطی به بازاریابی دارد. مقصود از بارایابی ویروسی چیست؟ در واقع بدون این‌ که پولی برای تبلیغات صرف شود پیام میان مردم پراکنده می شود، در واقع این نوع بازاریابی، مانند ویروس خود را تکثیر می‌کند و مشتری منتشرکننده آن است.

چرخه عمر محصول چیست؟

۸۸ شماره اطلاع نامه : چرخه عمر محصول چیست؟ ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ چرخه عمر محصول چیست؟ بازاریابی :: مقالات چرخه عمر محصول چیست؟
چرخه عمر محصول چیست؟
چرخه عمر محصول از مفاهیم مهم بازاریابی است. در بازاریابی برای هر محصول جدیدی که وارد بازار می شود یک چرخه ای قائل هستند که محصول در طول عمرش مرتحل مختلف آن را طی می کند. چرخه عمر محصول ترجمه لغوی Product Life Cycle است. اما در عمل بایستی بررسی کاملی از آن داشته باشیم. یکی از مشکلات بزرگی که کسب و کار ها و تولید کنندگان با آن رو به رو هستند افت شدید فروش یکی از محصولات پرفروش آنها است. در حالی که گل سرسبد محصولات و خدمات شرکت در اوج فروش است به یکباره با نزول فروش رو به رو می شود و تولیدکننده را با کاهش درآمد رو به رو می کند. سوالی که در این زمان مطرح می شود این است که از چه زمانی افت فروش محصول شروع می شود؟ در چه زمانی باید برای عرضه محصول بعدی اقدام کرد؟ برای آشنایی با چرخه عمر محصول و مهمترین راهکارمدیریت آن با ما همراه باشید

درباره آمیخته بازاریابی چه می دانیم؟

۸۵ شماره اطلاع نامه : درباره آمیخته بازاریابی چه می دانیم؟ ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ درباره آمیخته بازاریابی چه می دانیم؟ بازاریابی :: مقالات درباره آمیخته بازاریابی چه می دانیم؟
درباره آمیخته بازاریابی چه می دانیم؟
پیش از معرفی هر محصول جدیدی باید درباره‌ی ۴ عنصر مهم تصمیم‌گیری کنید. این عناصر، تشکیل‌دهنده‌ی «آمیخته‌ بازاریابی» هستند و به «۴p» بازاریابی هم معروفند. آمیخته‌ بازاریابی نقش مهمی در تصمیم‌گیری‌های استراتژیک مربوط به تولید و فروش محصولات جدید دارد. با مطالعه‌ی این مطلب اطلاعات خوبی درباره‌ی ۴ متغیر آمیخته بازاریابی کسب می‌کنید، پس همراه ما باشید.آمیخته بازاریابی، آمیزه بازاریابی یا ترکیب عناصر بازاریابی به عنوان ترجمه Marketing Mix استفاده می شوند.

تبلیغات و جذب مشتری

۴۱ شماره اطلاع نامه : تبلیغات و جذب مشتری ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ تبلیغات و جذب مشتری بازاریابی :: مقالات تبلیغات و جذب مشتری
تبلیغات و جذب مشتری
در دنیای امروز، تبیلغات فقط ابزاری برای هل دادن مشتری به سمت یک محصول یا خدمت خاص نیست بلکه ماموریت ویژه تبلیغات در ادبیات نوین تجارت، ایجاد پیوند دراز مدت بین مشتری و یک محصول یا خدمت خاص است.در دنیای پرمشغله امروزی جذب مشتری بسیار مهم است.یکی از روشهای شناساندن و معرفی کالا یا محصول به مصرف کننده نهایی، اطلاع رسانی از طریق تبلیغات می باشد. در صورتی که تبلیغات درست و بجا باشد می تواند موجب رونق تجارت و افزایش سطح کیفی کالا نیز باشد.تبلیغات، اگر به گونه ای صحیح و اصولی انجام شود، می تواند تغییر شگرفی در فروش محصولتان ایجاد کند. امروزه تبلیغات یکی از پرقدرت ترین ابزارهای مدیریتی در بازاریابی است و هنوز هم هستند شرکتهایی که سرمایه گذاری قابل توجهی در این زمینه انجام میدهند. در واقع تبلیغات وسیله ایست جهت تسریع در حرکت کالا از نقطه تولید به مصرف. در این موضوع سعی شده کوتاه به انواع تبلیغات، هدف تبلیغات و روشهای موثر در تبلیغات پرداخته شود. مشتریان هرروز با هزاران پیام بازاریابی، علاوه بر پیام شما، بمباران می شوند. این تراکم بالای پیام های ارسالی در حیطه ی بازاریابی باعث می شود که اغلب تلاش ها برای برقراری ارتباط ناکام بماند و به اکثر تبلیغات هیچ توجهی نشود.

عوامل موثر بر پذیرش بازاریابی توسط موبایل

۳۴ شماره اطلاع نامه : عوامل موثر بر پذیرش بازاریابی توسط موبایل ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ عوامل موثر بر پذیرش بازاریابی توسط موبایل بازاریابی :: مقالات عوامل موثر بر پذیرش بازاریابی توسط موبایل
عوامل موثر بر پذیرش بازاریابی توسط موبایل
با توجه به تحولات اخیر در تکنولوژی تلفن همراه، افزایش نرخ نفوذ و ویژگی های ذاتی آن ، نهادهای کسب و کار را قادر می سازد تا برای حضور الکترونیکی در کنار مشتریان خود در هر زمان، در هر جایی آزاد باشند. بدون در نظر گرفتن فرصت های بی سابقه ای از خدمات تلفن همراه در ایجاد و تقویت روابط مشتری، تبلیغات تلفن همراه خود مولد درآمد بزرگی شده است.تکنولوژی موبایل توانسته بازار جدیدی را ایجاد و تغییری در بازار رقابت بوجود آورد. همچنین فرصتهای جدیدی را خلق کرده و تغییری در ساختار جامعه بوجود آورده است. پیشرفت امروز در تکنولوژی اطلاعات به دلالان برای حفظ مسیر مصرف کننده کمک میکند و ارتباطات جدیدی را برای رسیدن به بخشهایی با هزینههای مؤثر فراهم کرده است. پیشرفت در تکنولوژی اطلاعات به تغییرات در بازاریابی سرعت بخشیده است و در همان زمان دلالان در حال تغییر بازاریابی هدفمند هستند. امروزه در بازاریابی با موبایل بیشتر بر جنبه تبلیغاتی آن تاکید میگردد. تبلیغات از طریق موبایل عبارتست از توزیع پیامهای تبلیغاتی از طریق گوشیهای جامعه هدف به شکلهای موسیقی، تصویری، متنی یا صوتی به منظور دستیابی با اهداف تبلیغ کنندگان و همچنین گردآوری عکس العمل مصرف کنندگان
صفحه 1 از 1
نارسنس Narsense
فروشگاه اینترنتی نارسنس پیشرو در زمینه فروش و خدمات آنلاین ملزومات و تجهیزات اداری در ایران می‌باشد.
نشانی : تهران ، خیابان فاطمی، بعد از میدان فاطمی، به سمت خیابان ولیعصر، کوچه غزالی، پلاک 10،طبقه 4 ، واحد 13
کد پستی : 1415894751
ایمیل : info@narsense.com
تلفن : 021-88800634
فکس : 021-88800634
بستنورود کاربران
نام کاربری :
 
کلمه عبور :
 
Captcha
کد امنیتی :
 
بستن عضویت در خبرنامه
ایمیل :
Captcha
کد امنیتی :
بستنشرایط فروش
بستن