به دلیل نوسانات قیمت ارز لطفا قبل از ثبت سفارش و اقدام به خرید، جهت اطلاع از قیمت دقیق کالا با ما در تماس باشید.

بستن
محصولات سایت
ملزومات اداریملزومات اداری
کالای دیجیتالکالای دیجیتال
خوراکی و پذیراییخوراکی و پذیرایی
آبدارخانه و نظافتیآبدارخانه و نظافتی
مبلمان اداریمبلمان اداری
خدماتخدمات
هدایای تبلیغاتیهدایای تبلیغاتی
خاصخاص
ملزومات اداری Office Supply
گروه اصلی :
گروه فرعی :
عنوان :

مقالات :: برندینگ

روانشناسی رنگ و برند سازی

۸۱ شماره اطلاع نامه : روانشناسی رنگ و برند سازی ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ روانشناسی رنگ و برند سازی برندینگ :: مقالات روانشناسی رنگ و برند سازی
روانشناسی رنگ و برند سازی
رنگ از مهمترین و تاثیر گذارترین پدیده های خلقت است که چشمان انسان در مقایسه با سایر موجودات در مشاهده آن بالاترین قدرت تشخیص و تفکیک را دارد و ذهن انسان قابلیت ثبت رنگ های بسیاری را در قیاس با حواس بویایی و شنوایی دارد، رنگها تاثیرات بسیاری در روح و روان ، آرامش و خشم ، گرسنگی ، تشنگی ، احساس های عاشقانه ، حس ترغیب و موارد دیگر بسیاری دارد و به راحتی میتواند حال و هوای بیننده رنگ را تغییر دهد. یکی از مواردی که به ایجاد احساس در برند، کمک زیادی می کند، رنگ سازمانی است. اما وجود رنگ سازمانی برای یک برند، چه کارکردهایی می تواند داشته باشد؟

چرا برند سازی؟؟؟

۷۸ شماره اطلاع نامه : چرا برند سازی؟؟؟ ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ چرا برند سازی؟؟؟ برندینگ :: مقالات چرا برند سازی؟؟؟
چرا برند سازی؟؟؟
درباره مفهوم برندسازی تعاریف فراوانی از آن وجود دارد. سالها پیش، برند را نام، شعار تبلیغاتی، نشان، نماد، طرح یا ترکیبی از این عناصر می دانستند که محصولات یا خدمات یک شرکت را معرفی می کند. برند از روی ویژگی هایی شناسایی می شد که کالا یا خدمت یک شرکت را از کالا و خدمات رقیب متمایز می ساخت. امروزه مساله برند کمی پیچیده تر شده، با این حال اهمیت آن در بازاریابی امروز جهان بیشتر هم شده است.تعریف برند (Brand) در طول سالهای اخیر تغییرات زیادی را به خود دیده است. معمولاً نحوه‌ی تعریف برند،‌ بستگی به این داشته است که چه شخصی آن را تعریف کرده از چه منظری به این حوزه نگاه کرده است.

عوامل موثر بر ارزش برند

۲۴ شماره اطلاع نامه : عوامل موثر بر ارزش برند ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ عوامل موثر بر ارزش برند برندینگ :: مقالات عوامل موثر بر ارزش برند
عوامل موثر بر ارزش برند
امروزه پژوهش درباره ی برندسازی و ارزش برند یکی از مه مترین موضوعاتی است که در حوزه پژوهش های بازاریابی مطرح م یشود. با وجود اهمیت این مفهوم، ضعفی اساسی در متون بازاریابی وجود دارد و آن ناتوانی ارائه تعریفی عمومی و جامع برای ارزش برند است. با این حال گویا توافقی ضمنی وجود دارد که ارزش یک برند اشاره به ارزش افزوده ای دارد که یک برند به یک محصول یا خدمت می دهد.
صفحه 1 از 1
نارسنس Narsense
فروشگاه اینترنتی نارسنس پیشرو در زمینه فروش و خدمات آنلاین ملزومات و تجهیزات اداری در ایران می‌باشد.
نشانی : تهران ، خیابان فاطمی، بعد از میدان فاطمی، به سمت خیابان ولیعصر، کوچه غزالی، پلاک 10،طبقه 4 ، واحد 13
کد پستی : 1415894751
ایمیل : info@narsense.com
تلفن : 021-88800634
فکس : 021-88800634
بستنورود کاربران
نام کاربری :
 
کلمه عبور :
 
Captcha
کد امنیتی :
 
بستن عضویت در خبرنامه
ایمیل :
Captcha
کد امنیتی :
بستنشرایط فروش
بستن