به دلیل نوسانات قیمت ارز لطفا قبل از ثبت سفارش و اقدام به خرید، جهت اطلاع از قیمت دقیق کالا با ما در تماس باشید.

بستن
محصولات سایت
ملزومات اداریملزومات اداری
کالای دیجیتالکالای دیجیتال
خوراکی و پذیراییخوراکی و پذیرایی
آبدارخانه و نظافتیآبدارخانه و نظافتی
مبلمان اداریمبلمان اداری
خدماتخدمات
هدایای تبلیغاتیهدایای تبلیغاتی
خاصخاص
ملزومات اداری Office Supply
گروه اصلی :
گروه فرعی :
عنوان :

مقالات :: همه اطلاع نامه ها

مهمترین عوامل موثر بر وفاداری مشتریان

۱۵۷ شماره اطلاع نامه : مهمترین عوامل موثر بر وفاداری مشتریان ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ مهمترین عوامل موثر بر وفاداری مشتریان مدیریت ارتباط با مشتریان :: مقالات مهمترین عوامل موثر بر وفاداری مشتریان
مهمترین عوامل موثر بر وفاداری مشتریان
نگه داشتن مشتریان قدیمی به اندازه‌ی جذب مشتری جدید، حائز اهمیت است. امروزه که کسب‌و‌کارهای گوناگون به سرعت شکل می‌گیرند و رشد می‌کنند، باقی ماندن در عرصه‌ی رقابت، نیازمند تلاش برای حفظ مشتریان است. اما عوامل موثر بر وفاداری مشتریان چه عواملی هستند؟

۸ روش مؤثر برای نفوذ در دل مشتریان

۱۷۱ شماره اطلاع نامه : ۸ روش مؤثر برای نفوذ در دل مشتریان ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ ۸ روش مؤثر برای نفوذ در دل مشتریان مدیریت ارتباط با مشتریان :: مقالات ۸ روش مؤثر برای نفوذ در دل مشتریان
۸ روش مؤثر برای نفوذ در دل مشتریان
آیا به عنوان صاحب یک کسب و کار هزینه هایی که برای تبلیغات انجام داده اید و زمانی که صرف رونق بخشیدن به کارتان صرف کرده اید برای موفقیت شما کافی است؟ بدون شک تمام تلاش شما مشتریان زیادی را جذب می کند. اما آیا کار شما با انجام این کارها به پایان رسیده است؟

برای داشتن یک برند تأثیرگذار به چه نکاتی باید توجه کرد

۱۵۸ شماره اطلاع نامه : برای داشتن یک برند تأثیرگذار به چه نکاتی باید توجه کرد ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ برای داشتن یک برند تأثیرگذار به چه نکاتی باید توجه کرد برندینگ :: مقالات برای داشتن یک برند تأثیرگذار به چه نکاتی باید توجه کرد
برای داشتن یک برند تأثیرگذار به چه نکاتی باید توجه کرد
در دنیای پر رقابت کسب و کار برندینگ یا همان برندسازی از اهمیت زیادی برخوردار است و شرکت هایی که بتوانند نام برند خود را در ذهن مخاطبان و مصرف کنندگان ثبت کنند در این نبرد سخت پیروز هستند.

صنایع دستی میناکاری

۱۷۲ شماره اطلاع نامه : صنایع دستی میناکاری ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ صنایع دستی میناکاری صنایع دستی و میراث فرهنگی :: مقالات صنایع دستی میناکاری
صنایع دستی میناکاری
در این مقاله با نارسنس همرا باشید تا با روش ساخت میناکاری به عنوان یکی از صنایع دستی های اصیل ایرانی بیشتر آشنا شوید:

تاثیر پکیج های تبلیغاتی در جذب مشتری مستقیم

۱۵۶ شماره اطلاع نامه : تاثیر پکیج های تبلیغاتی در جذب مشتری مستقیم ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ تاثیر پکیج های تبلیغاتی در جذب مشتری مستقیم تبلیغات و هدایای تبلیغاتی :: مقالات تاثیر پکیج های تبلیغاتی در جذب مشتری مستقیم
تاثیر پکیج های تبلیغاتی در جذب مشتری مستقیم
پکیج تبلیغاتی یکی از راه های جذب مشتری مستقیم به حساب می آید. فروشگاه ها با ایجاد پکیج های تبلیغاتی سعی در جذب مخاطبان خاص خود را دارند. بارها دیده شده است که فروشگاه داران با قراردادن پکیج های تبلیغاتی در ازای فروش محصولات توانسته اند به سود مناسبی دست پیدا کنند.

چرا هدایای تبلیغاتی از اهمیت بالایی برخوردار هستند؟

۱۶۶ شماره اطلاع نامه : چرا هدایای تبلیغاتی از اهمیت بالایی برخوردار هستند؟ ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ چرا هدایای تبلیغاتی از اهمیت بالایی برخوردار هستند؟ تبلیغات و هدایای تبلیغاتی :: مقالات چرا هدایای تبلیغاتی از اهمیت بالایی برخوردار هستند؟
چرا هدایای تبلیغاتی از اهمیت بالایی برخوردار هستند؟
هدایای تبلیغاتی را می توان یکی از مهمترین و آسان ترین روش های بازاریابی دانست. آیا به عنوان مدیر یک کسب و کار می دانید که یک هدیه تبلیغاتی خاص و منحصر به فرد به چه میزان می تواند بر روی مشتریان تاثیر داشته باشد؟ از میان روش های متفاوت بازاریابی، هدایای تبلیغاتی را می توان تاثیرگذارترین و کم هزینه ترین و آسان ترین راه برای جذب مشتریان دانست.

معرفی کولر گازی آرت کول ال جی

۱۶۵ شماره اطلاع نامه : معرفی کولر گازی آرت کول ال جی ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ معرفی کولر گازی آرت کول ال جی معرفی کالاها :: مقالات معرفی کولر گازی آرت کول ال جی
معرفی کولر گازی آرت کول ال جی
آرت کول، نام سری جدید کولرهای گازی ال‌جی است که با ظاهری مدرن و قابلیت‌هایی پیشرفته، پاسخگوی تمام سلیقه‌های کاربران خواهد بود. آرت کول ال جی تلفیقی از هنر و صنعت است.

عناصر اصلی استراتژی بازاریابی موفق چیست؟

۱۵۱ شماره اطلاع نامه : عناصر اصلی استراتژی بازاریابی موفق چیست؟ ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ عناصر اصلی استراتژی بازاریابی موفق چیست؟ بازاریابی :: مقالات عناصر اصلی استراتژی بازاریابی موفق چیست؟
عناصر اصلی استراتژی بازاریابی موفق چیست؟
استراتژی بازاریابی موفق، راه های کارآمدی را برای دستیابی به مشتریان ارائه می دهد و نهایتا موجب افزایش وفاداری خریداران به محصولات و خدمات می شود. برنامه بازاریابی با تمرکز بر فرصت ها موجب افزایش فروش شده و اثربخشی آن به گونه ای است که با استفاده از نقاط قوت شرکت، برندها قادر خواهند بود در رقابت بازار پیروز شوند.

برند شما چه چیزی را در ذهن مشتری تداعی می‌ کند

۱۵۹ شماره اطلاع نامه : برند شما چه چیزی را در ذهن مشتری تداعی می‌ کند ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ برند شما چه چیزی را در ذهن مشتری تداعی می‌ کند برندینگ :: مقالات برند شما چه چیزی را در ذهن مشتری تداعی می‌ کند
برند شما چه چیزی را در ذهن مشتری تداعی می‌ کند
عوامل زیادی به صورت مستقیم و غیرمستقیم بر ارزش ویژه برند اثرگذار است. برخی از این عوامل از بعد مشتری‌گرایی بر ارزش برند اثر می‌گذارد که المان‌هایی مثل کیفیت ادراکی، اعتبار و شهرت، رهبری، آگاهی از برند و... را شامل می‌شود. اما عوامل مهم دیگری هم وجود دارد که ارزش ویژه برند به صورت مستقیم یا غیرمستقیم بر آنها تأثیر می‌گذارد. در ادامه به مهم‌ترین این عوامل اشاره می‌کنیم.

کمپین تبلیغاتی چیست؟

۱۵۴ شماره اطلاع نامه : کمپین تبلیغاتی چیست؟ ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ کمپین تبلیغاتی چیست؟ تبلیغات و هدایای تبلیغاتی :: مقالات کمپین تبلیغاتی چیست؟
کمپین تبلیغاتی چیست؟
همه ما با آگهی ها و تبلیغات رنگارنگی که برای تشویق مشتری به خرید، تولید و منتشر می شوند، آشنایی داریم. ولی اصطلاح کمپین تبلیغاتی برای بسیاری از ما ناآشناست. در واقع کمپین تبلیغاتی چیزی کامل تر و پیچیده تر است و نیازمند برنامه ریزی و تلاش و هماهنگی بیشتری است. در این مقاله می آموزیم که کمپین تبلیغاتی چیست و برای برنامه ریزی و اجرای آن باید به چه عوامل و مولفه هایی توجه کنیم.

6 نوع از روسا و نحوه همکاری با آن ها

۱۶۰ شماره اطلاع نامه : 6 نوع از روسا و نحوه همکاری با آن ها ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ 6 نوع از روسا و نحوه همکاری با آن ها منابع انسانی :: مقالات 6 نوع از روسا و نحوه همکاری با آن ها
6 نوع از روسا و نحوه همکاری با آن ها
آیا می دانید سبک رهبری رییستان چیست؟ آیا شناختی از انواع سبک های رفتاری روسا دارید؟ از آینده نگر تا فرمانده، ما هر روز با انواع مختلفی از روسا روبرو می شویم. شما می توانید با درک سبک رهبری رییس خود، رابطه کاری خود را بهبود ببخشید و راهی برای دستیابی به موفقیت ایجاد کنید.

چند سوال رایج پس از شارژ کارتریج

۱۶۱ شماره اطلاع نامه : چند سوال رایج پس از شارژ کارتریج ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ چند سوال رایج پس از شارژ کارتریج معرفی لوازم مصرفی :: مقالات چند سوال رایج پس از شارژ کارتریج
چند سوال رایج پس از شارژ کارتریج
ممکن است برایتان پیش آمده باشد که بعد از شارژ کارتریج، بعد از چاپ اسناد، کیفیت دلخواهتان را دریافت نکنید و با مشکلاتی از قبیل error کارتریج و ... روبرو شوید.
صفحه 1 از 13
نارسنس Narsense

فروشگاه آنلاین نارسنس، تجربه خرید آنلاین با صدور فاکتور رسمی

فروشگاه اینترنتی نارسنس پیشرو در زمینه فروش و خدمات آنلاین تجهیزات و ملزومات اداری در ایران می باشد. فروشگاه آنلاین نارسنس با تکیه بر صدور فاکتور رسمی مورد تایید وزارت دارایی آماده پذیرش سفارشات نهادها، سازمانها، شرکت های خصوصی و ادارات دولتی می باشد. فروشگاه آنلاین نارسنس با گردآوری مجموعه ای کامل از کلیه ملزومات اداری اعم از ماشین های اداری مانند: پرینتر، اسکنر، فکس،تلفن و سانترال و ماشین حساب ، مبلمان اداری ، فایل،کمد،پارتیشن،کتابخانه ، کالای دیجیتال مانند انواع لپ تاپ و تبلت ، کیس آماده ، مانیتور،ماوس و کیبورد ، تلویزیون و اسپیکر، یو پی اس، لوازم اداری رومیزی، انواع هارد اکسترنال و فلش مموری، لوازم تحریر، ملزومات بایگانی، کاغذ، ملزومات بسته بندی، تخته وایت برد و تابلو اعلانات، لوازم مصرفی فکس و پرینتر مانند کارتریج ، انواع کولر گازی و تصفیه هوا، تجهیزات محیطی ، لوازم آشپزخانه و ملزومات پذیرایی، انواع خوراکی ها و نوشیدنی، انواع شوینده بهداشتی سعی نموده است سایت کامل و جامعی برای تمامی شرکت ها و سازمانها باشد. همچنین به جرات می توان گفت فروشگاه آنلاین نارسنس مجموعه ای کامل، جذاب و خلاقانه و متفاوت از انواع هدایای تبلیغاتی را گردآوری نموده است. فروشگاه نارسنس تمامی تلاش خود را نموده است بهترین و به روز ترین قیمت ها را برای کالاهای خود در نظر بگیرد. شما در سایت نارسنس قادر به استعلام قیمت خواهید بود. تجربه ای متفاوت از خرید آنلاین را با بررسی مشخصات کالاها و قیمت ها در نارسنس تجربه نمایید. پیشاپیش از خرید شما متشکریم.
نشانی : تهران ، خیابان فاطمی، بعد از میدان فاطمی، به سمت خیابان ولیعصر، کوچه غزالی، پلاک 10،طبقه 4 ، واحد 13
کد پستی : 1415894751
ایمیل : info@narsense.com
تلفن : 021-88800634
فکس : 021-88800634
-بستن
بستنورود کاربران
نام کاربری :
 
کلمه عبور :
 
Captcha
کد امنیتی :
 
بستن عضویت در خبرنامه
ایمیل :
Captcha
کد امنیتی :
بستنشرایط فروش
بستن