به دلیل نوسانات قیمت ارز لطفا قبل از ثبت سفارش و اقدام به خرید، جهت اطلاع از قیمت دقیق کالا با ما در تماس باشید.

بستن
محصولات سایت
ملزومات اداریملزومات اداری
کالای دیجیتالکالای دیجیتال
خوراکی و پذیراییخوراکی و پذیرایی
آبدارخانه و نظافتیآبدارخانه و نظافتی
مبلمان اداریمبلمان اداری
خدماتخدمات
هدایای تبلیغاتیهدایای تبلیغاتی
خاصخاص
ملزومات اداری Office Supply
گروه اصلی :
گروه فرعی :
عنوان :

مقالات :: همه اطلاع نامه ها

استفاده از هوش مصنوعی در حسابداری و امور مالی

۱۰۳ شماره اطلاع نامه : استفاده از هوش مصنوعی در حسابداری و امور مالی ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ استفاده از هوش مصنوعی در حسابداری و امور مالی حسابداری :: مقالات استفاده از هوش مصنوعی در حسابداری و امور مالی
استفاده از هوش مصنوعی در حسابداری و امور مالی
هوش مصنوعی که به عنوان اصول نظری و روند توسعه سیستم‌های کامپیوتری توانایی اجرای وظایفی مانند درک بصری، تشخیص سخن، تصمیم‌گیری و ترجمه بین زبان‌ها را که معمولا به هوش انسان نیازمند می‌باشد تعریف میشود، در حدود ۶۰ سال عمر دارد. هوش مصنوعی ترکیبی از علوم کامپیوتر، فیزیولوژی، فلسفه، ریاضیات، آمار و زبان شناسی است که سعی در شبیه سازی ویژگی های انسانی از طریق سیستم های کامپیوتری دارد.

نام مناسب کسب و کار شما چیست؟

۱۰۲ شماره اطلاع نامه : نام مناسب کسب و کار شما چیست؟ ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ نام مناسب کسب و کار شما چیست؟ کسب و کار و کارآفرینی :: مقالات نام مناسب کسب و کار شما چیست؟
نام مناسب کسب و کار شما چیست؟
هنگام شروع یک کسب و کار قطعا یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام دهید انتخاب نام است. مسلما هرچه دقت و ظرافت بیشتری در انتخاب نام مناسب به خرج دهید ارتباط مستقیمی با موفقیت شما خواهد داشت. نام باید هدف، میزان ارزش و متمایز بودن محصولات و خدمات شما را در خود بگنجاند. داشتن یک نام مناسب که در ذهن مشتری بماند یکی از کلیدهای موفقیت است. به همان میزان نام نامناسب می تواند باعث سقوط آن به تاریکی و نهایتا شکست آن شود.

توصیه هایی درباره صبحانه رژیمی

۱۰۰ شماره اطلاع نامه : توصیه هایی درباره صبحانه رژیمی ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ توصیه هایی درباره صبحانه رژیمی تغذیه در محیط کار :: مقالات توصیه هایی درباره صبحانه رژیمی
توصیه هایی درباره صبحانه رژیمی
یکی از اشتباهات رایج بین افرادی که قصد کاهش وزن را دارند این است که وعده های غذایی خود را حذف می کنند. کارشناسان معتقدند که حذف وعده های غذایی مخصوصا صبحانه یکی از اشتباهات بزرگی است که افراد حین رژیم غذایی انجام می دهند. با گنجاندن یک صبحانه رژیمی و سالم می توانید به وزن دلخواهتان برسید.

بازاریابی ویروسی چیست؟

۹۹ شماره اطلاع نامه : بازاریابی ویروسی چیست؟ ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ بازاریابی ویروسی چیست؟ بازاریابی :: مقالات بازاریابی ویروسی چیست؟
بازاریابی ویروسی چیست؟
هنگامی که اسم ویروس را می شنویم چیزی جز بیماری و دردسر به ذهنمان خطور نمی کند. اما هنگامی که ویروس در کنار کلمه بازاریابی قرار می گیرد یک ترکیب جذاب با مفهوم جدید و خاصی ارائه می کند. حتما فکر می کنید که ویروس چه ربطی به بازاریابی دارد. مقصود از بارایابی ویروسی چیست؟ در واقع بدون این‌ که پولی برای تبلیغات صرف شود پیام میان مردم پراکنده می شود، در واقع این نوع بازاریابی، مانند ویروس خود را تکثیر می‌کند و مشتری منتشرکننده آن است.

انواع مالیات در ایران را بشناسیم

۹۸ شماره اطلاع نامه : انواع مالیات در ایران را بشناسیم ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ انواع مالیات در ایران را بشناسیم آشنایی با قوانین مالیاتی :: مقالات انواع مالیات در ایران را بشناسیم
انواع مالیات در ایران را بشناسیم
مقوله مالیات سابقه تاریخی دارد و از زمان تشکیل دولت های اولیه نیز بوده است. امروزه، هیچ واحد اقتصادی و موسسۀ انتفاعی و حتی غیرانتفاعی وجود ندارد که در امور روزمره با پرداخت مالیات و مسائل مالیاتی سرو کار نداشته باشد. اصولا تا سر و کارمان به حساب و کتاب مالیاتی نیفتد ار تقسیم بندی انواع مالیات که طبق قانون باید بپردازیم بی خبر هستیم.

راجع به مالکیت معنوی بیشتر بدانیم

۹۷ شماره اطلاع نامه : راجع به مالکیت معنوی بیشتر بدانیم ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ راجع به مالکیت معنوی بیشتر بدانیم عمومی :: مقالات راجع به مالکیت معنوی بیشتر بدانیم
راجع به مالکیت معنوی بیشتر بدانیم
اگر قصد واگذاری یا فروش شرکت یا سازمان خود را دارید آیا تا بحال به این فکر کرده اید که چه چیزهایی دارایی های شما محسوب می شوند؟ آیا میز و صندلی و کامپیوتر،املاک، ماشین و .... که دارایی های ملموس هستند،جزو دارایی های شما هستند؟ به این فکر کرده اید که برند یا لوگوی شرکت و یا اختراع و ایده ای که حاصل ذهن و فکر شماست هم می تواند دارایی شما محسوب شود یا خیر؟

بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کار شما چیست؟

۹۶ شماره اطلاع نامه : بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کار شما چیست؟ ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کار شما چیست؟ حسابداری :: مقالات بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کار شما چیست؟
بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کار شما چیست؟
تابحال به این فکر کرده اید که کدام نرم افزار حسابداری مناسب کسب و کار شماست؟ امروزه با توجه به رشد روزافزون تکنولوژی انواع مختلف نرم افزارهای حسابداری به بازار می آیند که این می تواند برای شما به عنوان صاحبان کسب و کار کار را سخت نماید. ابتدا باید توجه نمایید که نیاز شما چیست؟ در ادامه با نارسنس همراه باشید تا ویژگیهای یک نرم افزار حسابداری مناسب کسب و کارتان را شرح دهیم.

ویژگی های مایع ظرفشویی مناسب

۹۱ شماره اطلاع نامه : ویژگی های مایع ظرفشویی مناسب ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ ویژگی های مایع ظرفشویی مناسب معرفی لوازم مصرفی :: مقالات ویژگی های مایع ظرفشویی مناسب
ویژگی های مایع ظرفشویی مناسب
هر چند که امروزه استفاده از ماشین ظرفشویی و مواد شوینده مخصوص آن جایگزین مایع ظرفشویی شده است اما کماکان این محصول یکی از پر مصرف ترین و ضروری ترین اقلامی است که در هر منزل، اداره یا سازمانی مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل تنوع و گستردگی برندها در بازار انتخاب یک مایع ظرفشویی خوب با قدرت پاک کنندگی بالا بسیار سخت است. آیا می دانید یک مایع ظرفشویی خوب چه خصوصیاتی دارد؟ آیا مایعی که کف زیاد تولید می کند قدرت از بین برندگی لکه ها و چربی ها را دارد؟

کد فروشی و برگ خرید صوری جهت فرار مالیاتی

۹۵ شماره اطلاع نامه : کد فروشی و برگ خرید صوری جهت فرار مالیاتی ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ کد فروشی و برگ خرید صوری جهت فرار مالیاتی آشنایی با قوانین مالیاتی :: مقالات کد فروشی و برگ خرید صوری جهت فرار مالیاتی
کد فروشی و برگ خرید صوری جهت فرار مالیاتی
به بهانه نزدیک شدن به آخر خرداد و آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی وظیفه خود دانستیم تا کمی درباره کد فروشی و فرار مالیاتی مقاله ای تهیه نماییم. فرار مالیاتی چیست؟ هر گونه تلاش غیرقانونی برای پرداخت نکردن مالیات که بر اساس قانون ملزم به پرداخت آن می باشد مانند ندادن اطلاعات لازم در مورد عواید و منافع مشمول مالیات ، فرار مالیاتی خوانده می‌شود.

نکاتی که باید راجع به دستکش ظرفشویی بدانیم

۹۴ شماره اطلاع نامه : نکاتی که باید راجع به دستکش ظرفشویی بدانیم ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ نکاتی که باید راجع به دستکش ظرفشویی بدانیم معرفی لوازم مصرفی :: مقالات نکاتی که باید راجع به دستکش ظرفشویی بدانیم
نکاتی که باید راجع به دستکش ظرفشویی بدانیم
بسیاری از افراد هنگام انجام کارهای خانه مانند شستن ظروف، تمیز کردن سرویس بهداشتی و شستن شیشه‌ها و حتی گردگیری از مواد شوینده مانند مایع ظرفشویی، ضدعفونی کننده، سفید کننده استفاده می کنند. در همه این مواد شوینده هم مواد اسیدی وجود دارد هم مواد قلیایی که هر دو می توانند سبب سوزش و پوسته شدن دست شما شود.

صابون بهتر است یا مایع دستشویی؟

۹۲ شماره اطلاع نامه : صابون بهتر است یا مایع دستشویی؟ ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ صابون بهتر است یا مایع دستشویی؟ معرفی لوازم مصرفی :: مقالات صابون بهتر است یا مایع دستشویی؟
صابون بهتر است یا مایع دستشویی؟
از آنجا که شستشوی دست ها و رعایت بهداشت فردی از درجه اهمیت بالایی برخوردار است، لازم دانستیم در این مقاله به آن بپردازیم. صابون از جمله اقلامی است که از هر نوعی باشد یکی از پر مصرف ترین محصولات پرکاربرد در هر خانه، سازمان، شرکت و نهادی است.

معرفی چند سایت جهت ساخت رزومه

۷۰ شماره اطلاع نامه : معرفی چند سایت جهت ساخت رزومه ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ معرفی چند سایت جهت ساخت رزومه عمومی :: مقالات معرفی چند سایت جهت ساخت رزومه
معرفی چند سایت جهت ساخت رزومه
آیا تا به حال رزومه ساخته اید؟اگر این کار را انجام داده باشید قطعا می دانید که ساختن رزومه‌ی کار ساده‌ای نیست.
صفحه 1 از 9
نارسنس Narsense
فروشگاه اینترنتی نارسنس پیشرو در زمینه فروش و خدمات آنلاین ملزومات و تجهیزات اداری در ایران می‌باشد.
نشانی : تهران ، خیابان فاطمی، بعد از میدان فاطمی، به سمت خیابان ولیعصر، کوچه غزالی، پلاک 10،طبقه 4 ، واحد 13
کد پستی : 1415894751
ایمیل : info@narsense.com
تلفن : 021-88800634
فکس : 021-88800634
بستنورود کاربران
نام کاربری :
 
کلمه عبور :
 
Captcha
کد امنیتی :
 
بستن عضویت در خبرنامه
ایمیل :
Captcha
کد امنیتی :
بستنشرایط فروش
بستن